Budowaniem wspólnoty

Nasze z wiary płynące życie wspólne jest znakiem profetycznym Kościoła i jako takie jest służbą Ludowi Bożemu. Jest darem i zadaniem jednocześnie.

Chrystus jest centrum naszej wspólnoty i źródłem naszej jedności; Duch Święty jest więzią łączącą nas między sobą. Chrystus odnawia i podtrzymuje nas Swą obecnością, która znajduje swój najgłębszy wyraz w Eucharystii. Jego całkowity dar z Siebie ożywia i nasze oddanie się w życiu wspólnym.

Budowanie wspólnoty jest zadaniem całego naszego życia. Zgadzamy się na radości i nieuniknione napięcia wynikające z faktu codziennego budowania i odnawiania naszej wspólnoty. W naszych staraniach o miłość siostrzaną i wzajemne noszenie brzemion, doświadczamy jednoczącej mocy miłosiernego Boga. Pełne podziwu dla tajemniczego działania Bożego wśród nas, przeżywamy każdą chwilę naszego życia z wdzięcznością.

KONTAKT

Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame

DOM PROWINCJALNY I FORMACYJNY:

ul. Mały Rynek 5, 45-020 Opole
tel./fax. 77/ 402 50 85; 77 423 10 10

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 DOM GENERALNY:

Via della Stazione Aurelia 95, 
00165 Roma, Italia
 tel: +3906665201     
http://www.gerhardinger.org/

SŁOWA ZAŁOŻYCIELKI NA DZIŚ:

kw29a

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…