Aktualności

Z życia Prowincji, Kościoła i świata

Tydzień modlitw o nowe powołania

Tęsknota zaprowadziła mnie do klasztoru… Odkąd sięgnę pamięcią Bóg był wyjątkową Osobą w moim życiu, Kimś, Kogo można opisać dwoma słowami: Obecność i Tajemnica. Tęsknota, by poznawać Go coraz lepiej i odpowiadać Mu coraz hojniej na Jego bezgraniczną miłość, w jakiś sposób kształtowały moje życie na długo zanim zostałam siostrą.

7 dzień nowenny do bł. M. Teresy

„U Pana liczy się nie to, co robimy, ale jak to robimy. Przez dobrą intencję i czysty zamiar wszystko staje się nabożeństwem”.

6 dzień nowenny do bł. M. Teresy

„Krzyż czasem bardzo ciąży, biegnijcie wtedy do Jezusa, Ukrzyżowanego, w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. Módlcie się, powiedzcie Mu o waszej biedzie i prośbach. Nigdy nie odejdziecie bez oświecenia, bez pociechy i bez pomocy”.

5 dzień nowenny do bł. M. Teresy

Dzień 5 nowenny: Otwarte przed Bogiem. Panie Jezu Chryste, kto Ciebie znajdzie, posiada całe bogactwo. Napełnij nas, tak jak Marię Teresę od Jezusa, duchem ubóstwa, który nas uwolni od samolubnych pragnień, który nas uzdolni, by nasze materialne oraz duchowe i religijne dobra dzielić z innymi ze względu na Ciebie.

4 dzień nowenny do bł. M. Teresy

„Prawdziwa, szczera miłość bliźniego jest równocześnie nieomylną miarą naszej miłości do Boga”. 4 dzień nowenny: Zjednoczone w Chrystusie

Czym żyjemy

KONTAKT

Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame

DOM PROWINCJALNY I FORMACYJNY:

ul. Mały Rynek 5, 45-020 Opole
tel./fax. 77/ 402 50 85; 77 423 10 10

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 DOM GENERALNY:

Via della Stazione Aurelia 95, 
00165 Roma, Italia
 tel: +3906665201     
http://www.gerhardinger.org/

SŁOWA ZAŁOŻYCIELKI NA DZIŚ:

kw29a

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…